Príjemné bývanie
  • EN
  • SK

Newsletter

Prihlásiť

Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaný zo sveta nábytkového dizajnu.

Hľadať

FAQ - najčastejšie otázky

1.Otázka : Čo ambiente ponúka?
Odpoveď: Ambiente ponúka papierové , vinylové, vliesové, textilné tapety od kvalitných  známych  dodávateľov , v ponuke sú dekoračné tapety za prijateľné ceny až po „haute couture“ zo sveta dizajnových tapiet  ako aj detské tapety. Ponúkame tieniace systémy, žalúzie, rímske rolety, všetky závesné systémy, záclony, závesy, čalúnnicke textílie, látky do exteriéru, posteľnú bielizeň, uteráky, predložky do kúpeľní, koberce a široký sortiment doplnkového  tovaru  ako napr. výplne do vankúšov na mieru, luxusné vankúše, paplóny, dekoračné vankúše  a deky.
 
 2.Otázka : Čo zahŕňa  kompletný servis, ktorý Ambiente ponúka?
Odpoveď: Naše dizajnové štúdio ponúka klientom kompletné zabezpečenie a realizáciu zákazky v zmysle presnej požiadavky zákazníkov. To znamená, že ponúkame dizajnové poradenstvo,  obhliadku interiéru a zameranie, šitie na mieru, čalúnnicke služby až po samotné  dodanie a zabezpečenie montáže, ponúkame spoľahlivých tapetárov.

3.Otázka: V čom ste špeciálni/výnimoční?
Odpoveď: Výnimoční sme hlavne v šití na mieru a zhotovovaní zo všetkých  interiérových textílií, na mieru ponúkame kúpeľňové predložky, koberce, dokonca ponúkame luxusnú posteľnú bielizeň na mieru,   čalúnnicke služby a pribudla veľmi vyhľadávaná služba čistenia záclon, závesov,   t.z. prídeme k zákazníkovi zvesiť záclony, závesy a po vyčistení ich prídeme  zavesiť. S ponukou noviniek prichádzame medzi prvými , momentálne sa môžeme pochváliť  koženými  obkladmi na steny , ktoré sú skutočne exkluzívne.
 
4.Otázka :Aké sú dodacie lehoty, termíny?
Odpoveď: Tapety objednávame, približný termín dodania tapiet je 2-4 týždne. V prípade látok a textílií je to 6 až 8 týždňov, vrátane šitia. V prípade, že klient požaduje expresné dodanie tovaru alebo služby, táto možnosť tu samozrejme je.

5.Otázka:Aké máte ceny?
Odpoveď: 
Cena sa samozrejme odvíja od kvality  materiálu. Dôležité je však podčiarknuť, že na svoje si príde nielen stredne náročný zákazníky, ale aj klient, ktorý hľadá exkluzivitu, luxus, či extravaganciu.

Pinterest

KONTAKT

tel.: 02 / 63530215
e-mail: ambiente@ambiente.sk

Dom Nábytku ATRIUM
Einsteinova ulica
Bratislava 851 01

Ambiente

ambiente team

Dipl. Ing. Zuzana Brunner
konateľka

Zuzana Feketová
ekonomické oddelenie

Veronika Gondášová
dizajnérka

Bc. Jana Lichnerová
dizajnérka

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a získajte inšpiráciu pre vaše plány priamo na Váš e-mail.

Prihlásiť