Príjemné bývanie
  • EN
  • SK

Newsletter

Prihlásiť

Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaný zo sveta nábytkového dizajnu.

Hľadať

PÁPEROVÉ PRIKRÝVKY A VANKÚŠE

Prečo perie? Pretože je ľahké, zdravotne nezávadné, hrejivé, trvanlivé, vzdušné, prispôsobivé, prateľné a je garantom vysokého spánkového komfortu. Kvalitná kazetová páperová prikrývka  Kamýk Daunen De-Luxe je plnená hygienicky vyčisteným husacím perím v pomere  90% páperového a 10% polopáperového . Prikrývka je vhodná pre alergikov aj astmatikov. Výrobky sú klimatickými a teplotnými podmienkami nepriaznivým prostredím pre roztoče a vysoko kvalitne tkaná sýpkovina zabraňuje ich preniknutiu cez tkaninu. Je vyrobená  kazetovou technológiou. Prikrývku tvoria jednotlivo plnené, rôzne vysoké kazety. Technológia má výhodu predovšetkým  v tom, že na prikrývke nevznikajú tzv. studené zóny, ktoré sú typické pre lacnejšie  prikrývky.

Je ideálnym spojením kvality za rozumnú cenu. Od prikrývok Clasic sa líšia použitou sýpkovinou, ktorá je jemnejšia a lesklejšia.
Firma Kamýk Daunen s.r.o. vyrába svoje produkty v Čechách. Používa k prírode maximálne šetrné postupy, ktoré spolu s prvotriednymi  materiálmi  zaručujú vysokú kvalitu produktov. Všetky výrobky majú atest Nomite a Daunasan, ktoré zaručujú zdravotnú  nezávadnosť  a možnosť použitia alergikmi na domáci prach a roztoče podľa noriem EU.

 

 

Pinterest

KONTAKT

tel.: 02 / 63530215
e-mail: ambiente@ambiente.sk

Dom Nábytku ATRIUM
Einsteinova ulica
Bratislava 851 01

Ambiente

ambiente team

Dipl. Ing. Zuzana Brunner
konateľka

Zuzana Feketová
ekonomické oddelenie

Veronika Gondášová
dizajnérka

Bc. Jana Lichnerová
dizajnérka

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a získajte inšpiráciu pre vaše plány priamo na Váš e-mail.

Prihlásiť