Príjemné bývanie
  • EN
  • SK

Newsletter

Prihlásiť

Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaný zo sveta nábytkového dizajnu.

Hľadať

Hotelové riešenia

Ambiente prichádza s praktickým, jednoduchým a elegantným riešením pre hotely, penzióny a rôzne iné objekty. V rámci protipožiarnej ochrany v týchto  objektoch sú v ponuke  nehorľavé tapety, ktoré sú taktiež vysoko odolné voči záťaži.  Štúdio Ambiente  ďalej ponúka objektové koberce a látky z nehorľavej Treviry , ako aj nehorľavé poťahové látky, rolety, závesy a záclony. Takéto metariály sú jemné, nekrčivé, rozmerovo stále a hlavne sa ľahko udržiavajú. Textílie zo špeciálneho materiálu Trevira nehoria, iba sa pomaly roztavujú. Nehorľavosť materiálu je trvalá a nezoslabuje sa čistením ani opotrebovaním.V prípade požiaru sa vytvára veľmi málo netoxických splodín.  Závesy, záclony, poťahy,  čalúnenia, izbové textílie z tohoto materiálu spĺňajú všetky potrebné protipožiarne  normy. Vlákna Trevira sú priedušné, zdravotne nezávadné, nespôsobujú žiadne alergie a samotná údržba je pre hotely a penzióny nenáročná.
Súčasťou širokej ponuky sú aj alternatívne riešenia tieniach systémov ako napr. black out, twinrollo. V rámci svojich služieb Ambiente zhotoví všetko na mieru. Okrem používania klasických riasiacich pások pracujeme aj so systémom "pevných flámskych záhybov". Výhodou je jednoduchšia manipulácia a údržba, ako aj estetické a pravidelné sklady.Takto ušité závesy alebo záclony sa prakticky zvesia, dajú vyčistiť a vďaka pevným skladom a pevnému riaseniu sa potom iba jednoducho zavesia bez zdĺhavej prípravy.

Takto ušité závesy a záclony sú nielen veľmi estetické, ale zároveň ideálne pre ľahkú  a rýchlu údržbu. Ponuku dopĺňa široký sortiment závesných systémov na mieru.  
 

INšPIRÁCIE
Pinterest

KONTAKT

tel.: 02 / 63530215
e-mail: ambiente@ambiente.sk

Dom Nábytku ATRIUM
Einsteinova ulica
Bratislava 851 01

Ambiente

ambiente team

Dipl. Ing. Zuzana Brunner
konateľka

Zuzana Feketová
ekonomické oddelenie

Veronika Gondášová
dizajnérka

Bc. Jana Lichnerová
dizajnérka

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a získajte inšpiráciu pre vaše plány priamo na Váš e-mail.

Prihlásiť