Príjemné bývanie
  • EN
  • SK

Newsletter

Prihlásiť

Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaný zo sveta nábytkového dizajnu.

Hľadať

Moderné tapety na stenu

Pre celkovú atmosféru a vzhľad miestnosti je jedným z najdôležitejších faktorov práve farba steny. Dokážete ňou tiež na oko zakryť nedostatky a vytvoriť rôzne optické klamy, ktorými ho viete napríklad zväčšiť. Práve preto je veľmi dôležitý výber správnej farby či vzoru, ktorý bude pokrývať Vaše steny. Nemusíte však vždy siahať po klasickom maľovaní, ale pre zmenu staviť na moderné tapety na stenu.

Tapety si určite pamätáte z detstva, nachádzali sa takmer v každej domácnosti. Ich aplikácia však bola veľmi prácna a prevedenie nie práve najkvalitnejšie. Dnešné tapety na stenu sú k dispozícii v prvotriednych materiáloch, ktoré uľahčujú nielen ich lepenie na stenu, ale aj údržbu. Na výber máte obľúbené vliesové, vinylové či luxusné hodvábne moderné tapety od ambiente.sk

Tak ako móda v oblečení prináša neustále novinky a nové trendy, tak sa aj v oblasti interiérového dizajnu objavujú stále nové a nové kolekcie doplnkov či dekorácií. V interiérom štúdiu sledujeme novinky medzi tapetami a snažíme sa ich zaradiť do našej ponuky. U nás nájdete mnohé exkluzívne tapety na stenu, ktorými sa môžete pýšiť aj Vy vo Vašej domácnosti. Okrem tradičných tapiet Vám ponúkame aj tapety s povrchovou textúrou, ktorých efekt je naozaj výnimočný.

Nebojte sa experimentovať a nechajte si na stenu aplikovať zaujímavú alternatívu klasickej maľovky vo forme atraktívnych tapiet.

Potrebujete pomoc pri výbere tapiet?

interiérovom štúdiu Ambiente ju nájdete. Ponúkame Vám služby profesionálneho dizajnéra, ktorý Vám pomôže vybrať tie správne tapety na stenu. Na základe obhliadky Vášho bývania Vám navrhne optimálny materiál, farbu a vzor, kombinácia ktorých zaručuje dokonalý výsledný efekt. Taktiež Vám vieme zabezpečiť šikovných tapetárov, ktorí vybrané tapety aplikujú na stenu profesionálne, rýchlo a najmä kvalitne.

Prezrite si v bočnom paneli ponuku tapiet na stenu, ktorými môžete skrášliť a oživiť aj Vaše bývanie alebo kancelárske a iné priestory.

KHROMAZOFFANYELITISRASCH SAHCODESIGNERS GUILDtapety HARLEQUINCASAMANCECASADECOOMEXCOSTUDIO 465SIRPIULF MORITZSANDERSONARTEGUY MASUREELMR. PERSWALLRALPH LAURENROBERTO CAVALLIVÝPREDAJOVÉ TAPETY
Pinterest

KONTAKT

tel.: 02 / 63530215
e-mail: ambiente@ambiente.sk

Dom Nábytku ATRIUM
Einsteinova ulica
Bratislava 851 01

Ambiente

ambiente team

Dipl. Ing. Zuzana Brunner
konateľka

Zuzana Feketová
ekonomické oddelenie

Veronika Gondášová
dizajnérka

Bc. Jana Lichnerová
dizajnérka

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a získajte inšpiráciu pre vaše plány priamo na Váš e-mail.

Prihlásiť