👋 Vitajte na našom novom webe

Ambiente

Spolupráca

Vďaka veľkým úspechom realizácií našich dizajnérov sme sa rozhodli rozšíriť distribúciu našich najlepších produktov o veľkoobchodný predaj. Ponúkame vám renomované značky tapiet, originálne dekoračné látky, veľkoobchodné šitie závesov a záclon na mieru či exkluzívne celoplošné a záťažové koberce. Všetko za veľkoobchodné ceny.

Ako sa stať našim partnerom?

Ambiente Design distribuuje na Slovensku viacero značiek zahraničných tapiet, textílií a kobercov. Z tapiet ponúkame k veľkoobchodnému využitiu belgické značky Masureel – Khrôma, taliansku značku Parato – Cristiana Masi či známu anglickú značku tapiet Cole & Son.

Z látok ponúkame grécke značky IFI a Thema. Taktiež máme na veľkoobchodný predaj v ponuke celoplošné nemecké koberce Vorwerk.

Ak máte interiérové alebo architektonické štúdio a máte záujem stať sa našim veľkoobchodným partnerom (nakupovať naše produkty za veľkoobchodné ceny), stačí nás kontaktovať. Dohodneme si stretnutie či už u nás v showroome alebo u vás. Pomôžeme vám vybrať pre vás a vašich klientov najvhodnejšie vzorkovníky a objasníme Vám veľkoobchodné podmienky. 

Kto sme?

Odborníci so srdcom pre dizajn

Náš skúsený, vysokokvalifikovaný a dynamický tím interiérových dizajnérov, architektov, technikov a projektových manažérov sa špecializuje na rôzne aspekty dizajnu.

Kombinácia schopností nášho tímu a rozsiahlej medzinárodnej siete profesionálnych a vysokokvalifikovaných konzultantov, remeselníkov, stavebných odborníkov a výrobcov služieb na mieru nám umožňuje ponúknuť našim klientom dokonalý zážitok z dizajnu.

Vzorkovanie v rámci návrhu interiéru

Od dekorovania po komplexné návrhy

Naše hlboké znalosti nám umožňujú realizovať širokú škálu projektov
s rôznym rozpočtom a rôznou úrovňou špecifikácie a náročnosti.
Poradíme si s rôznorodými typmi zákaziek – od dekoravania cez jednoduché rekonštrukcie interiérov až po komplexný architektonický návrh, vývoj a výstavbu významných nehnuteľností.

Naše portfólio

Máme bohaté skúsenosti z rezidenčných projektov ako aj projektov reštaurácií, hotelov či ďalších spoluprác s partnermi.

Naši spokojní klienti

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!