Testen Sie Stoffe bei sich zu Hause! Besuchen Sie uns im Showroom und leihen Sie sich einen Katalog oder Muster aus. 🏠︎

Závesy a záclony na mieru
Závesy a záclony na mieru

Závesy a záclony
na mieru

Túžite po jedinečných závesoch a záclonách s luxusným nádychom? U nás vám ich precízne ušijeme na mieru z vami vybraných kvalitných materiálov.

Prečo si vybrať práve nás?

Unikátny dizajn

Zvoľte si z našej širokej ponuky látok a my vám ušijeme záves či záclonu v štýle, ktorý si sami vyberiete.

Vysoká kvalita

Pri zákazkovom šití závesov a záclon na mieru dbáme v prvom rade na kvalitu materiálov i samotného prevedenia. 

Moderné pevné sklady

Pracujeme aj s moderným systémom pevných skladov. Výhodou je rýchlosť a stálosť zavesenia a možnosť výškovej korekcie.

Najväčší výber
katalógov a vzoriek

Patríme k najväčším showroomom interiérového dizajnu na Slovensku, s najširším portfóliom katalógov a vzorkovníkov látok.

Otestujte si látku
u vás doma

Navštívte nás v showroome a zapožičajte si katalóg či vzorkovník k vám domov.  Otestujte si vybranú látku vo vašom interiéri.

Harmónia textílií
v priestore

K závesom vám zladíme aj ďalšie textílie na čalúnení alebo interiérových doplnkoch. Vybrať si môžete aj látky s rovnakým dizajnom či vzorom.

Najväčší výber
katalógov a vzoriek

Patríme k najväčším showroomom interiérového dizajnu na Slovensku, s najširším portfóliom katalógov a vzorkovníkov látok.

Click Here

Otestujte si látku
u vás doma

Navštívte nás v showroome a zapožičajte si katalóg či vzorkovník k vám domov.  Otestujte si vybranú látku vo vašom interiéri.
Click Here

Harmónia textílií
v priestore

K závesom vám zladíme aj ďalšie textílie na čalúnení alebo interiérových doplnkoch. Vybrať si môžete aj látky s rovnakým dizajnom či vzorom.
Click Here

Originálne závesy a záclony, ušité na mieru pre váš interiér

Sme špecialisti na zákazkové šitie unikátnych závesov a záclon na mieru, ktoré vyjadria váš osobitý štýl. Pri šití na mieru dbáme v prvom rade na kvalitu materiálov i samotného prevedenia.

V našom showroome vám predstavíme obrovské množstvo katalógov a vzorkovníkov látok, ktoré vám na vyžiadanie zapožičiame aj domov. Vybranú látku si tak otestujete priamo vo vašom interiéri.

Textílie na zákazkové šitie
Záves ušitý na pevný sklad Willow Bloom Home

Pevné sklady: Ľahšia manipulácia a trvácnosť

Okrem používania klasických riasiacich pások pracujeme aj so systémom pevných skladov. Ich výhodou je jednoduchšia manipulácia a údržba, rýchlosť zavesenia a možnosť výškovej korekcie (o ± 2 cm). Zároveň sú trvácnejšie ako riasiace pásky, pretože po praní závesu ostanú rovnaké. Výhodou sú samozrejme aj estetické a pravidelné sklady.

Nezavadzajú vám už žiadne zmotané riasiace pásky. Záclona aj záves sú napevno zriasené,  používaním sa nerozriasia. 
Či už sa vám páči staršia klasika v podobe riasiacej pásky alebo nový modernejší systém pevných faltov – ušijeme všetko na mieru podľa vášho želania.

Závesy a záclony na mieru

O ktorý typ závesov či záclon máte záujem?

Dimoutové

Blackoutové

Polopriehľadné

Voalové

Ako prebieha šitie závesov a záclon?

Náš skúsený, vysokokvalifikovaný a dynamický tím interiérových dizajnérov a dodávateľov vám poskytne kompletné služby od úvodnej konzultácie, vypracovania návrhu, cez výber materiálov až po precíznu realizáciu každého detailu.

Krok 1

Navštívte nás v showroome, kde vaše priania prekonzultujeme. Prineste so sebou aj fotografie interiéru a spoločne urobíme predvýber.

Krok 2

Priestor si sami na mieste vymeriame a navrhneme technické riešenie tienenia. Za správnu výšku a šírku závesov a záclon preberáme plnú zodpovednosť.
V prípade, že vymeranie chcete uskutočniť vo svojej vlastnej réžii, preberáte plnú zodpovednosť za rozmery záclon a závesov.

Krok 3

Priniesieme k vám aj vzorky materiálov, ktoré farebne porovnávame. Vykonáme farebné poradenstvo.
Našou veľkou výhodou je, že všetky vzorky z nášho showroomu vám zapožičiame.

Krok 4

Následne vám naši odborníci ušijú závesy či záclony na mieru.

Krok 5

Hotové produkty vyžehlíme, namontujeme a nadekorujeme tak, aby spĺňali vaše predstavy.

Krok 6

V rámci nášho pozáručného servisu vám zabezpečíme čistenie u nás ušitých záclon a závesov.

Naše portfólio

Máme bohaté skúsenosti z rezidenčných projektov ako aj projektov reštaurácií, hotelov či ďalších spoluprác s partnermi.

Naši spokojní klienti

Často kladené otázky

Zvážte účel miestnosti, farebnú schému a množstvo prirodzeného svetla. Do spální sú ideálne zatemňovacie závesy pre lepší spánok. Do obývacích izieb môžu byť vhodné priehľadné alebo ľahké závesy, ktoré dodajú eleganciu bez blokovania svetla. Presne zmerajte okná a rozhodnite sa, či chcete závesy, ktoré siahajú po zem alebo len po parapet.

Na úvodnú konzultáciu k závesom či záclonám s našim dizajnérom vám odporúčame priniesť si fotky vášho interiéru a jeho vizualizácie, ak ich máte k dispozícii. Doneste k nám aj hlavné materiály z konkrétneho priestoru (napr. kus látky zo sedačky, kus parkety, kus nábytku), aby sme vedeli napasovať presný farebný odtieň látky, ktorá sa bude hodiť do vášho interiéru.

Odporúčanie:
V našom showroome nájdete obrovský výber katalógov a vzorkovníkov látok. Keďže materiál sa správa v každom priestore inak (napr. vplyvom svetla), odporúčame vám využiť našu unikátnu službu zapožičania katalógu či vzorky látky k vám domov.
Ak chcete na svoje okno umiestniť záclonu aj záves, budete potrebovať dve koľajničky. Každá z týchto textílií plní inú funkciu a je potrebné, aby sa mohli nezávisle pohybovať. Záclona je ľahká a priehľadná a slúži na zmäkčenie svetla a ochranu súkromia počas dňa. Mala by byť umiestnená bližšie k oknu, teda na zadnú koľajničku. Závesy sú ušité z ťažšieho, zväčša nepriehľadného materiálu a slúžia na zatemnenie miestnosti a ochranu pred chladom či teplom. Umiestnené by mali byť pred záclonou (ďalej od okna), teda na prednej koľajničke.
Najlepšie je zaniesť vaše závesy a záclony do čistiarne. Ak sa rozhodnete čistiť ich doma v práčke, odporúčame vám vždy dodržiavať štítky na látke. Väčšinou je nutné prať ich pri teplote max. 30 °C, na max. 400 otáčkach, závisí však od materiálu. Citlivé materiály ako zamat alebo hodváb budú vyžadovať chemické čistenie. Ak si nie ste istí správnou starostlivosťou, kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.
beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Otestujte si látku u vás doma!

Navštívte nás v showroome a zapožičajte si katalóg či vzorkovnicu k vám domov. 🏠︎

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!