⚠️  E-shop s doplnkovým tovarom bude čoskoro opäť dostupný. Ďakujeme za pochopenie.

INTERIÉROVÉ ROLETY – FUNKČNÝ A DIZAJNOVÝ DOPLNOK VAŠICH OKIEN

20.3.2022
Zdieľať:
Boli ste doteraz milovníkmi záclon a závesov? Vyskúšajte benefity roliet, ich prednosti vás presvedčia o tom, že sú mimoriadne praktické a v domácnosti priam nenahraditeľné.

Interiérové rolety vám umožňujú reguláciu svetla v interiéri presne tak, ako práve potrebujete. Stačí vybrať vhodný typ rolety – niektoré sa postarajú o úplné zatemnenie miestnosti, iné umožňujú plynulú reguláciu svetla. Vyberte si podľa svojich potrieb a podľa svojho jedinečného vkusu. Moderné interiérové rolety sa hodia do každej domácnosti, či už si potrpíte na minimalizmus, dávate prednosť romantickému štýlu alebo ste fanúšikom originality. Vybrať si môžete z desiatok vzorov, farieb, materiálov i prevedení. Je len na vás, v akom smere rolety podporia celkový ráz interiéru.

Interiérové rolety do obývačky
Interiérové rolety do obývačky značky Leha


Interiérové rolety sa stávajú populárnejšie ako žalúzie

Prečo? Sú veľmi praktické a prispôsobia sa presne vašim potrebám. Chcete absolútnu tmu pre ničím nerušené sledovanie filmu alebo len chcete zmierniť ostré slnečné lúče? Rolety vám s tým pomôžu, rovnako ako dokonale dokreslia atmosféru vo vašej domácnosti. Roletami zatienite akékoľvek okno, či už doma máte klasické obdĺžnikové alebo štvorcové okno alebo aj atypické skosené a guľaté okno. S výberom roliet do atypických okien vám ochotne poradíme, v našom interiérovom štúdiu Ambiente vám ich dokážeme vyrobiť aj na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Ich montáž je jednoduchá a rýchla, ani sa nenazdáte a máte dokonalý tieniaci systém, ktorý vás ochráni pred zvedavými pohľadmi susedov a nežiaducim svetlom.

Rolety ako praktická ozdoba interiéru

Nie je to len obyčajný kus látky, rolety perfektne tienia a fungujú ako termoizolácia, čo oceníte najmä v chladnom počasí. V jeseni a v zime dokážu roztiahnuté rolety zabrániť úniku tepla z interiéru, čím šetríte náklady za vykurovanie. Interiérové tieniace systémy tiež tlmia hluk až o niekoľko percent. Látkové rolety s UV filtrom, ktorý pohlcuje nežiaduce následky slnečného žiarenia? Alebo by ste skôr prijali zatemňujúce rolety, ktoré zabezpečia dokonalú tmu v miestnosti? Populárne sú aj nano rolety, ktoré sa lepia priamo na okno a rímske rolety, ktoré ponúkame v pestrej škále prevedení, k dispozícii máte viac ako dvesto textílií. Tieto rolety sú funkčné a zároveň majú neopakovateľný šmrnc vďaka efektnému riaseniu látky. Ten, samozrejme, prenesú aj do interiéru a vytvoria originálnu atmosféru tepla domova. Neprehliadnite ani zaujímavý tieniaci systém Skylight, ktorý je vhodný najmä do strešných okien. Plissé systémy takisto stoja za chvíľku vašej pozornosti, nahliadnite do našej ponuky. Hľadáte rolety s efektom žalúzií? Práve pre vás je určený tieniaci systém Twinrollo. Jeho princíp spočíva v striedaní nepriehľadných a transparentných tkaných pásov. Ideálna voľba do štýlovej kúpeľne!

Interiérové rolety Plisse
Interiérové rolety Plisse

Vyberte si z našej širokej ponuky rolety, ktoré budú spĺňať všetky predstavy o tienení vo vašej domácnosti. V interiérovom štúdiu Ambiente nájdete najviac možností pre váš domov, poraďte sa o realizácii s našimi odborníkmi, ktorí vám „ušijú“ ponuku presne na mieru!

Eleonóra Uhrovičová

Eleonóra Uhrovičová

Marketing specialist | Ambiente Design

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!