⚠️  E-shop s doplnkovým tovarom bude čoskoro opäť dostupný. Ďakujeme za pochopenie.

Ambiente

Závesné a tieniace systémy

Funkčné riešenia pre vaše tienenie

Kvalitné závesné systémy sú nielen funkčným prvkom na zavesenie záclon či závesov, no často spestrujú priestor vďaka svojmu precíznemu dizajnu. Tyče, koľajnice a garniže z nášho portfólia sú vyrobené z rôznych materiálov ako tradičné drevo, nerez, hliník, oceľ či chróm.

Maximálne súkromie a ochranu pred slnečnými lúčmi vám poskytnú naše tieniace systémy. Poslúžia nielen ako praktický pomocník, ale aj ako zaujímavá dekorácia. Dostupné sú vo viacerých prevedeniach, farbách či vzoroch. Od klasických alebo drevených žalúzií, vertikálnych žalúzií, jednoduchých či rímskych roliet.

Luxusné závesné a tieniace systémy

Objavte kvalitné závesné a tieniace systémy

Garniže a koľajnice

Rolety a žalúzie

Závesy a záclony na mieru

Riešenia pre inteligentné domy a interiéry

Súčasťou nášho portfólia sú aj elektrické rolety, koľajnice a elektrické zastieranie závesov a záclon s možnosťou automatizácie. V spolupráci s dodávateľmi inteligentných systémov navrhneme vhodné technické riešenie do vášho inteligentného priestoru.

S klientom a jeho dodávateľmi komunikujeme už od začiatku procesu stavby či renovácie. Spoločne riešime rôzne technické otázky ako je ťahanie elektrických káblov či výber a montáž správneho motora.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

 

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!