👋 Vitajte na našom novom webe

Odborná konzultácia v interiérovom štúdiu Ambiente Design
Odborná konzultácia

Odborná konzultácia

Náš skúsený tím interiérových dizajnérov je pripravený poradiť zákazníkom s návrhom či dekorovaním interiéru, ale aj architektom s technickými riešeniami či v rôznych špecifických otázkach.

Naša filozofia

V Ambiente Design kladieme najväčší dôraz na túžby a potreby nášho klienta. Poradiť mu správne riešenie jeho problému je pre nás priorita číslo jeden. Nechceme predávať za každú cenu.

Vždy sa snažíme zistiť, čo zákazník chce a potrebuje, predstaviť mu aktuálne trendy, poskytnúť mu čo najviac informácií o produkte, zdôrazniť jeho praktickosť vrátane silných, ale i slabých stránok.

Objektívne poradenstvo a individuálny proklientský prístup sú nástroje, ktorými si získavame u našich zákazníkov lojalitu a dôveru.

Vaše túžby, naša priorita

Objektívne poradenstvo

Personalizovaný prístup

Odborníci so srdcom pre dizajn

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, neustálemu vzdelávaniu
v oblasti najnovších trendov a širokému portfóliu produktov sme pripravení poradiť vám s riešením vašich problémov.

Náš tím profesionálnych dizajnérov vypočuje vaše požiadavky
a objektívne poradí s výberom materiálov a produktov. S ohľadom na vaše túžby a priania navrhneme ideálne riešenie pre váš interiér. Pretože nejde o to, aby sme vás nasmerovali na konkrétny trend alebo vzhľad; ide o to, aby sme vám pomohli žiť váš osobitý štýl.

Navštívte nás v našom showroome! V príjemnom prostredí prediskutujeme vaše priania a spoločne vytvoríme jedinečný priestor, ktorý si zamilujete.

Čo zahŕňajú naše služby?

Konzultácia v showroome

Navštívte nás priamo v našom showroome Ambiente
v Bratislave. Prediskutujeme spolu vaše požiadavky, ukážeme vám naše široké portfólio produktov a spoločne sa vám pokúsime ponúknuť riešenie, ktoré bude čo najviac sedieť vám a vašim prianiam. Pretože v Ambiente nám záleží na tom, aby bol váš interiér presne podľa vašich predstáv.

BEZPLATNÁ SLUŽBA

Konzultácia priamo
v lokalite

Prajete si, aby sme vás navštívili priamo v priestore, ktorý chcete renovovať? Bez problémov. Rezervujte si túto službu, naši dizajnéri prídu priamo k vám a požadovaný priestor vymerajú. Túto službu dokonca ponúkame nie len v rámci Bratislavy a jej blízkeho okolia. Radi vás navštívime v ktoromkoľvek kúte Slovenska, ale aj v blízkom pohraničí.

SPOPLATNENÁ SLUŽBA
(od 50 €)

Ako to funguje?

Rezervujte si termín s vašim osobným interiérovým dizajnérom, dodajte potrebné podklady a navštívte náš showroom (alebo navštívime my vás), kde spoločne prekonzultujete vaše predstavy. Váš dizajnér vám je k dispozícii od začiatku až do ukončenia projektu.

Krok 1

Naplánujte si stretnutie s niektorým z našich dizajnérov online, emailom telefonicky alebo ho navštívte priamo v showroome.

Krok 2

Pri online rezervácii vyplňte dotazník o štýle, aby sme sa čo najlepšie prichystali na naše stretnutie a pripravili vám ponuku na mieru.

Krok 3

Dodajte nám fotografie vášho priestoru a doneste k nám kúsok z materiálov z vášho interiéru (napr. kus tapety, parkety, dekoračný vankúš).

Krok 4

Z materiálov, ktoré už máte v interiéri vytvoríme mood board a pripraváme rôzne varianty s výberom materiálov, farieb, doplnkov a vhodného vybavenia.

Krok 5

Všetky navrhnuté riešenia budeme s vami konzultovať až do ukončenia projektu. Vaša spokojnosť je našou prioritou.

Naše portfólio

Bude nám veľkou cťou, keď sa aj váš unikátny interiér stane súčasťou nášho širokého portfólia úspešných realizácií a projektov.

Naši spokojní klienti

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!