👋 Vitajte na našom novom webe

NÁVRH INTERIÉRU NA MIERU: MAJTE DOMÁCNOSŤ AKO ZO ŠKATUĽKY!

20.3.2022
Zdieľať:
Vždy ste túžili po bývaní ako z katalógu? Obdivujete, keď všetko so všetkým ladí a takáto atmosféra je presne to, čo hľadáte aj doma? Neváhajte a nechajte interiér na tých najpovolanejších – dizajnérov interiérového štúdia AMBIENTE!

Na to, aby ste mali bývanie snov, nepotrebujete veľa. Dokonca nemusíte mať ani vycibrený vkus a oko odborníka. Na to všetko sme tu my v AMBIENTE. Stačí, aby ste nám načrtli vaše predstavy, nároky a preferencie, my sa postaráme o zvyšok. Počas našej dlhoročnej praxe s návrhmi interiérov na mieru sme sa stretli aj s neštandardnými priestormi, pozorne sledujeme aktuálne trendy, vzdelávame sa v rámci bytového dizajnu a máme prehľad o módnych prvkoch, doplnkoch, textíliách s ohľadom na funkčnosť a estetickú stránku. Prenechajte návrh interiéru nám, ušetríte čas i peniaze.

Docielime priestorovú harmóniu s ohľadom na váš štýl

Čo musíte urobiť, aby sme mohli začať vytvárať váš interiér snov? Aby mohlo interiérové štúdio AMBIENTE pretvoriť priestor na vkusné miesto s atmosférou, budeme od vás potrebovať dodanie podkladov. Ak ich nemáte v digitálnej forme, nevadí, prenesieme ich do požadovanej formy my. Vizualizácia priestoru je ďalší, mimoriadne podstatný krok, vďaka ktorému sa posunieme opäť bližšie ku konkretizovaniu priestorového rozdelenia v pôdoryse a rozmiestnenia nábytku spolu s jeho zoznamom. Hovorí vám niečo slovné spojenie „mood board“? Je to návrh priestoru z hľadiska želanej atmosféry. Kladie dôraz na farby, materiály a vybrané povrchy, ktoré by mali zdobiť priestor. Návrhy priestorov sú pre nás výzvou, ku ktorej pristupujeme maximálne zodpovedne a s ohľadom na všetky naše doterajšie skúsenosti. Nielen domácnosti, ale aj komerčné a obchodné priestory dokážeme pretvoriť na štýlové miesto na tej najvyššej estetickej úrovni.

Prezrite si naše projektové referencie.

Vzorový apartmán RE/MAX ELITE Šajdíky

Čo všetko získate v rámci návrhu na mieru?

Zdigitalizujeme vami dodané podklady, vizualizujeme nami navrhnuté riešenia priestoru, ponúkneme vám návrh rozmiestnenia nábytku v pôdoryse spolu so zoznamom materiálov použitých v návrhu. Samozrejmosťou je aj zostavenie obľúbeného mood boardu s povrchmi a látkami.

Picture of Eleonóra Uhrovičová

Eleonóra Uhrovičová

Marketing specialist | Ambiente Design

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!