👋 Vitajte na našom novom webe

VIANOCE ZA DVERAMI AJ V AMBIENTE DESIGN

20.3.2022
Zdieľať:
Prišiel najkrajší čas v roku, čas rodinnej pohody, vianočných stromčekov, imela, čečiny a rozvoniavajúcich koláčikov. Je čas darčekov, baliaceho papiera, stužiek a mašličiek.

Ak vám ešte stále chýbajú nejaké darčeky aj naše interiérové štúdio Ambiente má pre vás ešte tipy na krásne darčeky. Doplnky sú naozaj výborným darčekom pod stromček.

Je ťažké si vybrať

Skúste sa zamyslieť, čo by vašim blízkym mohlo chýbať v domácnosti a mohlo ich pod stromčekom potešiť. Uteráky Joop sú veľmi praktický a pekný darček. Uteráky sú zhotovené zo 100 % bavlny. Veľmi dobre sajú vodu a majú vyššiu gramáž bavlny. Na výber sú rôzne farby a rôzne veľkosti od najmenších uteráčikov na tvár, cez uteráky na utieranie rúk až po veľké osušky a kúpeľňové predložky. K uterákom môžete pridať sadu kozmetických prípravkov do kúpeľa a na sprchovanie od firmy Cote Noire, zabalené v luxusnom balení . Takýto darček určite poteší každého.

Spálňa sa rozžiari, ak darujete novú posteľnú bielizeň od firmy Bauer. Nové obliečky sú veľmi pekným a praktickým darčekom. Na výber sú rôzne farby a dizajny väčšinou v klasických rozmeroch vankúša 70×90 cm a periny 140×200 cm. Materiálom, ktorý je stále veľmi obľúbený je bavlna. V súčasnosti je vychytená jej úprava „mako satén“, ktorý je jemnejšou a krajšou verziou bavlnených obliečok. Je veľmi príjemný na dotyk a bude sa v ňom spať ako v bavlnke.

Ďalším veľmi pekným darčekom môžu byť dekoračné vankúše a špeciálne tie, zhotovené z hodvábu od firmy Sahco. Budú luxusným darčekom pre každého a ostanú na veľmi dlhú dobu skrášľovať priestor v obývačke alebo spálni. Vaši blízky na vás budú vždy myslieť, keď si urobia pohodlie na sedačke pri pozeraní televízie alebo len tak pri oddychu a relaxe.

Príjemnú atmosféru, ktorú vyčaria dekoračné vankúše môžete potom doplniť teplou mäkučkou dekou od firmy Winter home. Na výber sú rôzne farby a hrúbky diek a rôzne vône sviečok a difúzerov.

Ak teda ešte stále neviete čo darovať vašim blízkym pod stromček, nechajte sa inšpirovať doplnkami z dielne interiérového štúdia Ambiente design a príďte si ich k nám kúpiť. Zásoby ešte stále máme a určite neodídete na prázdno.

Krásne Vianoce a šťastný nový rok 2017 vám želá Ambiente team.

Picture of Eleonóra Uhrovičová

Eleonóra Uhrovičová

Marketing specialist | Ambiente Design

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!