⚠️  E-shop s doplnkovým tovarom bude čoskoro opäť dostupný. Ďakujeme za pochopenie.

Celoplošný koberec Jab Anstoetz
Produkty
Celoplošné koberce

Celoplošné koberce

Celoplošné koberce sú ideálne pre komerčné projekty. Svojich priaznivcov si však nájdu aj v prípade rezidenčných priestorov.

Prečo celoplošné koberce?

Metrážne koberce (celoplošné koberce, koberce od steny po stenu), sú obľúbené do komerčných interiérov. Veľký výber vzorov, farieb a dizajnov s rôznym stupňom záťaže umožňuje vybrať si koberec, ktorý dokonalo zapadne do kancelárie, hotela či iného verejného priestoru s vysokou premávkou, ale aj do rezidenčného priestoru.

Akustické vlastnosti

Upravujú rozloženie zvuku
a zabraňujú vzniku ozveny. Práve preto sú obľúbeným produktom do komerčných interiérov.

Odolnosť

Koberce vysokej kvality sú veľmi odolné a pri správnej starostlivosti sa z ich vzhľadu a funkcií budete tešiť niekoľko rokov.

Bezpečnosť

Vytvárajú bezpečné prostredie, pretože eliminujú riziko pošmyknutia či pádu.

Tepelnoizolačné vlastnosti

Vďaka ich hrejivým vlastnostiam nebudete potrebovať podlahové kúrenie ani papuče. Ich mäkké spracovanie vám umožní chodiť doma naboso.

Bránia víreniu prachu​

Fungujú ako filter prachových častíc, ktoré k sebe pritiahnu a zadržia až kým ich nepovysávame. Prispievajú k zdravšiemu a čistejšiemu prostrediu a sú vhodné aj pre alergikov.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

 

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!