👋 Vitajte na našom novom webe

Digitálna potlač na vinylovej tapete Glamora prechod od farby dubu po takmer biely odtieň
Produkty
Digitálne tapety

Digitálne tapety

Objavte rozmanitosť digitálnych tapiet! Vďaka pokročilej technológii digitálnej tlače môžete aplikovať rôznorodé dizajny na takmer akýkoľvek typ materiálu. Prispôsobte ich vašim predstavám a vytvorte si svoj motív!

Personalizujte svoj priestor

Technológia digitálnej tlače umožnila aplikovať na takmer každý typ materiálu vzory od výmyslu sveta. Vďaka tomu je možné digitálne tapety prispôsobiť presným požiadavkám klientov. Obrovská paleta dizajnových variácií a možnosť aplikácie na rôzne povrchy robia z digitálnych tapiet doplnok, ktorý dodá priestoru osobitnú atmosféru, originalitu a podmaňujúci dizajn.

Aplikácia na rôzne povrchy

Vybrané dizajny je možné aplikovať na rozličné typy materiálov a povrchov.

Personalizácia

Vďaka technológii digitálnej tlače je možné prispôsobiť ich vašim presným požiadavkám a vytvoriť originálny prvok v interiéri.

Vyskúšajte fototapety

Pomocou nich vytvoríte skutočne unikátny interiér. Zmeňte vašu stenu na obrovskú mapu sveta, hviezdnu oblohu, les či mrakodrap.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

 

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!