👋 Vitajte na našom novom webe

Duette rolety Leha hnedej farby
Produkty
Duette rolety​

Duette rolety

Objavte tieniaci systém Duette s unikátnou konštrukciou, ktorá premieňa oslnivé denné svetlo na príjemne mäkké. Výsledkom je útulná atmosféra v každom interiéri.

Dokonalé zatemnenie s úsporou energie

Unikátnu konštrukciu tieniaceho systému Duette tvoria dve vrstvy, ktoré sú usporiadané do tvaru včelích plástov. Vzduchové komory medzi pruhmi látky zvyšujú izolačnú schopnosť a zlepšujú mäkkosť filtrácie svetla. Oslnivé denné svetlo sa tak premieňa na príjemne mäkké, tvoriace útulnú atmosféru v každom interiéri.

Ochrana pred slnkom

Duette poskytujú výbornú ochranu pred slnkom a dokážu veľmi dobre zatemniť miestnosť – najmä zatemňovacie Duette s hliníkovou vrstvou.

Ľahká údržba

Čistenie je veľmi jednoduché. Dajú sa ľahko zložiť a oprať ručne v saponátovej vode. Navyše sú vyrobené z kvalitných materiálov, takže majú dlhú životnosť.

Energetická efektívnosť

Duette dokážu znížiť tepelné straty až o 46 %, obzvlášť pri blackout s vnútornou hliníkovou vrstvou. V lete poskytujú až o 78 % nižšiu absorpciu tepla pri oknách.

Sofistikovaný dizajn

K dispozícii je široký výber materiálov a farieb. Šnúrky po stranách žalúzií sú sofistikovane skryté medzi vrstvami, bez viditeľných otvorov v látke.

Efekt deň a noc

Efekt deň a noc najlepšie dosiahnete použitím dvoch rôznych látok, napr. transparentnej (cez deň) a zatemňujúcej (v noci).

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

 

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!