👋 Vitajte na našom novom webe

Exteriérová dizajnová tapeta Wall and Deco Weaves hnedá
Produkty
Exteriérové tapety

Exteriérové tapety

Tapety nie sú výhradne interiérová záležitosť. Veľký pokrok vo vývoji materiálov a v procese výroby tapiet umožnili vznik outdoorových tapiet, určených do vonkajších priestorov.

Pozdvihnite krásu vášho exteriéru

Pokrok vo vývoji materiálov a výrobných procesov umožnil vznik outdoorových tapiet. Už z názvu vyplýva, že sú vhodné do exteriéru. Nádherne vyniknú na terasách, lodžiách, balkónoch, ale tiež na samotných fasádach budov. V ponuke je množstvo atraktívnych dizajnov, ktoré vnesú originalitu aj na vašu terasu.

Vysoká odolnosť

Vyrobené sú z materiálov, ktoré sú vysoko odolné voči slnku, UV žiareniu (nezožltnú) či dažďu. Majú aj antismogové vlastnosti.

Atraktívny dizajn

V ponuke je množstvo atraktívnych dizajnov. Z vašej terasy, lodžie či akejkoľvek vonkajšej steny vytvoria jedinečný estetický prvok.

Personalizácia

Každý dizajn z kolekcie OUT SYSTEM značky Wall&decò je možné prispôsobiť z hľadiska veľkosti, farby a grafickej prípravy.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky nášho top dodávateľa exteriérových tapiet Wall&decò. Objavte jedinečnú kolekciu OUT SYSTEM, ktorá dodá vášmu vonkajšiemu priestoru unikátnu atmosféru.

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!