⚠️  E-shop s doplnkovým tovarom bude čoskoro opäť dostupný. Ďakujeme za pochopenie.

Dizajnová koľajnica z hliníka značky Leha
Produkty
Garniže a koľajnice

Garniže a koľajnice

Objavte našu širokú ponuku závesných systémov vyrobených z rôznych materiálov ako tradičné drevo, nerez, hliník, oceľ či chróm. 

Prečo garniže a koľajnice?

Kvalitné závesné systémy do priestoru vnesú nielen funkčný prvok na zavesenie záclon či závesov, no často ho spestrujú sami o sebe vďaka precíznemu dizajnu. Ak aj vy máte vysoké nároky na estetickú stránku vášho bývania, závesné systémy z nášho interiérového štúdia ich zaručene naplnia.

Rôzne druhy

V našom sortimente nájdete rôzne druhy závesných systémov – tyče, koľajnice či garniže. K dispozícii sú v rôznych variantoch a materiáloch.

Netradičné riešenia

Ponúkame vám aj netradičné riešenia závesných systémov – od šikmých, oblúkových alebo iných špecifických línií interiérov.

Vysoká kvalita

Vyrobené sú z kvalitných materiálov ako drevo, nerez, hliník, mosadz, oceľ či chróm. Výber závisí najmä od výšky stropu, hmotnosti textílie, frekvencie používania, ale aj štýlu zariadenia interiéru.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

 

Riešenia pre inteligentné domy a interiéry

Súčasťou nášho portfólia sú aj elektrické rolety, koľajnice a elektrické zastieranie závesov a záclon s možnosťou automatizácie. V spolupráci s dodávateľmi inteligentných systémov navrhneme vhodné technické riešenie do vášho inteligentného priestoru.

S klientom a jeho dodávateľmi komunikujeme už od začiatku procesu stavby či renovácie. Spoločne riešime rôzne technické otázky ako je ťahanie elektrických káblov či výber a montáž správneho motora.

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!