👋 Vitajte na našom novom webe

Japonské steny Leha bielej farby
Produkty
Japonské steny​

Japonské steny

Dodajte vášmu interiéru nádych Ďalekého Východu. Japonské steny sú minimalistickým riešením, ktoré kombinuje tradíciu japonských stien s funkciou tienenia na oknách.

Elegantné a minimalistické riešenie

Japonské steny, známe aj ako panelové závesy, pozostávajú z veľkých a pevných panelov, ktoré sú zavesené na dráhach nad oknami. Kolekcia ponúka aj krásne minimalistické panely vyrobené z netradičného papiera, tzv. „washi“, ktorý dodá interiéru difúznu atmosféru. Často sa používajú aj na predelenie miestností.

Regulácia svetla

Panely sú pohodlne posúvané po dráhach, čo umožňuje reguláciu množstva svetla, ktoré prechádza cez okná, a tiež poskytuje súkromie v interiéri.

Riešenie na mieru

Z našej širokej ponuky dekoračných textílií si vyberte vhodnú látku, z ktorej vám vytvoríme japonské steny presne podľa vašich prianí.

Rôzne materiály

Panely môžu byť vyrobené
z textílií, bambusovej žalúzie alebo z netradičného materiálu – „washi“, ktorý dodá interiéru osobitý vzhľad.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov textílií vhodných na japonské steny. Objavte jedinečné kolekcie, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

 

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!