⚠️  E-shop s doplnkovým tovarom bude čoskoro opäť dostupný. Ďakujeme za pochopenie.

Plissé rolety Leha v slabej hnedej farbe
Produkty
Plissé rolety​

Plissé rolety

Modernou ochranou interiéru pred slnkom sú tzv. Plissé rolety. Objavte tieto úhľadné látkové sklady v širokej škále farieb a štýlov, vrátane krásnych vĺn, elegantných vzorov a tkanín.

Prečo Plissé?

Plissé sú látkové skladacie rolety, ktoré sa zväčša montujú do rámu okna. Vyhotovené sú z naplisovanej látky, ktorá priestor zmäkčuje a dodáva mu príjemnú atmosféru. Textilné sklady sa pýšia dlhou životnosťou. K dispozícii sú v širokej škále farieb a štýlov, vrátane krásnych vĺn, elegantných vzorov a tkanín.

Ochrana pred slnkom

Plissé veľmi dobre regulujú svetlo a zatemňujú miestnosť. Umožňujú obojstranné odhŕňanie – zhora aj zdola. Disponujú aj teplo odpudzujúcou povrchovou vrstvou.

Ľahká údržba

Čistenie je veľmi jednoduché. Dajú sa ľahko zložiť a oprať ručne v saponátovej vode. Navyše sú vyrobené z kvalitných materiálov, takže majú dlhú životnosť.

Atypické okná

Plissé sú vhodné na strešné okná a na akýkoľvek tvar okna – trojuholník, lichobežník alebo kruh. Skvelé sú aj do zimných záhrad.

Sofistikovaný dizajn

Plissé ponúkajú veľký výber farieb, vzorov a látok s rôznou priepustnosťou. Dajú sa vyrobiť aj v nehorľavom variante.

Efekt deň a noc

Efekt deň a noc najlepšie dosiahnete použitím dvoch rôznych látok, napr. transparentnej (cez deň) a zatemňujúcej (v noci).

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

 

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!