Otestujte si látku u vás doma! Navštívte nás v showroome a zapožičajte si katalóg či vzorkovnicu k vám domov. ✅

Rafinesse látkové rolety​ Leha
Produkty
Raffinesse rolety

Raffinesse rolety

Objavte látkové rolety Raffinesse, ktoré predstavujú sofistikovaný kompromis medzi elegantným závesom a praktickou roletou.

Luxus a elegancia snúbená s funkčnosťou

Látková roleta Raffinesse spája prednosti závesov a roliet a má rovnaké funkcie ako tzv. Silhouette. Sťahuje sa podobne ako roleta, ale zároveň kombinuje záclonovú látku, ktorá svetlo prepúšťa a polopriehľadnú až nepriehľadnú látku, cez ktorú naopak svetlo nepreniká.

Regulácia svetla

Zaklápanie a odklápanie látok pripomínajúcich lamely žalúzií umožňuje regulovať množstvo prichádzajúceho svetla do interiéru.

Ochrana súkromia

Otvorené lamely okrem tlmeného svetla poskytnú skvelé výhľady do okolia. Naopak uzatvorené lamely priestor zatemnia a ochránia súkromie.

Sofistikovaný dizajn

Raffinesse sú vyrobené z kvalitných látok, ktoré sú dostupné v množstve farebných prevedení. Vďaka 3D efektu zaujímavým prvkom v interiéri.

Izolačná schopnosť

Rolety Raffinesse disponujú dobrou tepelnou a hlukovou izolačnou schopnosťou. Okrem toho je možné ich vyrobiť aj v nehorľavom variante.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie raffinesse roliet, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Otestujte si látku u vás doma!

Navštívte nás v showroome a zapožičajte si katalóg či vzorkovnicu k vám domov. ✅

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!