👋 Vitajte na našom novom webe

Rímske rolety Leha s dizajnovou funkciou v medenej farbe
Produkty
Rímske rolety​

Rímske rolety

Nie ste fanúšikmi klasických roliet a žalúzií a pre svoj interiér hľadáte naozaj originálny tieniaci prvok? Potom vás zaručene oslovia elegantné rímske rolety.

Klasika s moderným nádychom

Rímske rolety spájajú maximálnu funkčnosť a efektívnu reguláciu slnečného žiarenia s estetickým dizajnom, ktorý si navyše môžete prispôsobiť vášmu vkusu. Skladajú sa z dvoch základných častí – hliníkového profilu a samotnej textílie či iného materiálu s funkciou tienenia. Poskytujú aj zvukovú a tepelnú izoláciu.

Variabilita

Profil rímskych roliet zabezpečuje ich pohyblivosť pozdĺž okna, navíjanie a dokonca aj skrytie z dohľadu v prípade, že okno chcete mať odostreté.

Šité na mieru

Rímske rolety vám ponúkame
v pestrej škále prevedení a ušijeme ich na mieru. Na výber máte viac ako 200 originálnych a kvalitných textílií so zaujímavými vzormi.

Estetický prvok

Majú aj neopakovateľný šmrnc vďaka efektnému riaseniu látky.
K dispozícii je klasická, ale aj moderná rímska roleta, závisí od spôsobu šitia.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky nášho top dodávateľa rímskych roliet a ďalších tieniacich systémov – Leha. Rímske rolety vám vieme ušiť na mieru aj u nás v Ambiente. Vyberte si z viac ako 200 sofistikovaných textílií.

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!