👋 Vitajte na našom novom webe

Twinrollo rolety Leha s dekoračnou funkciou v jemnej hnedej farbe
Produkty
Twinrollo rolety ​

Twinrollo rolety 

Rolety Twinrollo predstavujú perfektnú kombináciu striedajúcich sa nepriehľadných a transparentných tkaných pásov, ktoré dotvoria každý priestor. A navyše sú vhodné aj do kúpeľne.

Moderné riešenie pre každý interiér

Rolety twinrollo (dvojité rolety, zebra rolety) spočívajú na princípe striedania nepriehľadných a transparentných tkaných pásov. Kombinujú prednosti roliet a žalúzií. Štandardné rolety totiž neumožňujú regulovať množstvo svetla prenikajúceho do interiéru, tak ako je to pri žalúziách.

Regulácia svetla

Tento systém poskytuje efektívnu ochranu pred slnkom a umožňuje plynulú reguláciu svetla spríjemňujúcu osvetlenie v miestnosti. 

Do vlhkých priestorov

Rolety Twinrollo sú vhodné aj do vlhkých priestorov, preto ich pokojne nainštalujte do kúpeľne. Ich čistenie je veľmi jednoduché.

Elegantný vzhľad

Pohyb jednotlivých pásov vytvára skutočne unikátny efekt. Navyše ich nájdeme vo veľkom množstve prevedení a dizajnov. Dajú sa vyrobiť aj v nehorľavom variante.

Efekt deň a noc

Na trhu sa najčastejšie za rolety deň a noc označujú tzv. Twinrollo, ktoré sa momentálne tešia veľkej obľube. 

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

 

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!