👋 Vitajte na našom novom webe

Luxusná vliesová tapeta značky Arte v metalickom dizajne
Produkty
Vliesové tapety

Vliesové tapety

Objavte tapety vyrobené z netkaného textilu. Vďaka ich skvelým vlastnostiam, množstvu dizajnov, širokej ponuke výrobcov a jednoduchej aplikácii sú jedným z najobľúbenejších druhov tapiet.

Praktickosť a krása v jednom

Vliesové tapety sa vyrábajú z vliesu – netkaného textilu. Nájdeme ich aj pod názvom netkané alebo „non-woven“ tapety. Ide teda o textilné tapety, ktoré však nemajú látkovú štruktúru. Vhodné sú do obývacích miestností, detských izieb, spální či pracovní.

Vysoká kvalita

Vyznačujú sa vysokou pevnosťou a priepustnosťou vzduchu. Navyše sú tepelným a zvukovým izolantom. Zachovávajú si svoje rozmery, stály tvar a farby.

Široká ponuka

Sú lídrom medzi tapetami.
K dispozícii sú v širokej škále štýlov, vzorov, textúr a farieb. Vďaka svojmu odlesku majú luxusný vzhľad.

Jednoduchá inštalácia a odstraňovanie

Lepia sa za sucha, kedy sa lepidlo nanáša iba na stenu. Strhávajú sa tiež za sucha a vďaka ich vysokej pevnosti – i bezo zvyšku.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie luxusných vliesových tapiet, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!