👋 Vitajte na našom novom webe

Vodoodolné tapety​ Wall and Deco v prírodnej šedej farbe s výrazným vzorom zelenej rastliny
Produkty
Vodoodolné tapety

Vodoodolné tapety

Voda a para nie sú pre vodoodolné tapety žiadnym protivníkom. Z priestorov ako je toaleta, sprchový kút, či kuchyňa vyčarujú atraktívne miestnosti so sofistikovaným vzhľadom.

Funkčnosť a štýl nielen do kúpeľne

Vodoodolné tapety sú unikátnym riešením pre ľudí, ktorým klasický obklad stien nevyhovuje alebo nie je dostatočne zaujímavý. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave sú odolné voči vode a pare. Preto ich pokojne môžete použiť na miestach ako je sprchový kút, toaleta, kuchyňa, či v komerčných priestoroch a wellness centrách.

Vodoodolnosť

Tieto tapety majú špeciálnu povrchovú úpravu, vďaka ktorým sú odolné voči vode aj pare.

Jednoduchá údržba

Vodoodolné tapety poskytujú možnosť jemného čistenia, ktoré je zárukou vysokej hygieny v priestoroch, kde je to prioritou.

Dizajnové priestory

Vodoodolné tapety vnášajú do nudných a sterilných priestorov, ako je kúpeľňa či toaleta, farby, vzory a eleganciu. Vyčarujú z nich atraktívne a štýlové miestnosti.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky nášho top dodávateľa vodoodolných tapiet Wall&decò. Objavte jedinečnú kolekciu WET SYSTEM, ktorá dodá vašej kuchyni či kúpeľni unikátnu atmosféru.

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!