👋 Vitajte na našom novom webe

Záťažový koberec Vorwerk Luana Luana šedej farby
Produkty
Záťažové koberce​

Záťažové koberce

Ak hľadáte do vášho projektu ideálne podlahové riešenie, ktoré kombinuje odolnosť, štýl a praktickosť, siahnite po záťažových kobercoch.

Odolnosť pre každodenný zhon

Záťažové koberce, známe tiež ako objektové, sú určené do vysoko-zaťažovaných, komerčných priestorov ako sú hotely, reštaurácie, kancelárie, obchody či verejné budovy (banky, úrady, nemocnice). Svoje miesto nachádzajú aj v namáhaných rezidenčných priestoroch, napríklad v chodbách či vstupných halách.

Vysoká odolnosť

Vyrobené sú z vysokokvalitných vlákien. Vďaka nim sú odolné voči voči opotrebovaniu, poškriabaniu, odtrhnutiu, vyblednutiu a nasiaknutiu.

Akustické vlastnosti

Záťažový koberec má schopnosť pohlcovať zvuky. Zvuková izolácia pomáha znižovať hluk a odraz zvuku v komerčných priestoroch.

Jednoduchá údržba

Záťažový koberec je zvyčajne ľahko čistiteľný a má schopnosť odolávať škodám spôsobeným čistením a ošetrovaním.

Tepelnoizolačné vlastnosti

Vďaka ich hrejivým vlastnostiam nebude potrebné podlahové kúrenie ani papuče. Ich mäkké spracovanie umožní komfortnú chôdzu naboso.

Bránia víreniu prachu​

Fungujú ako filter prachových častíc, ktoré k sebe pritiahnu a zadržia až kým ich nepovysávame. Prispievajú k zdravšiemu a čistejšiemu prostrediu a sú vhodné aj pre alergikov.

Kobercové štvorce

Populárnou voľbou v zmluvnom sektore sú kobercové štvorce alebo dlaždice. V miestnosti pôsobia ako zvukový izolant a zároveň poskytujú komfort pri chôdzi. Vhodné sú aj do priestorov s podlahovým kúrením.

Široká ponuka dizajnov, farieb a vzorov a možnosť nakombinovať ich presne podľa vašich požiadaviek robia z kobercových štvorcov skvelé podlahové riešenie. Veľkým benefitom je aj ich jednoduchá inštalácia, ale tiež údržba. V prípade poškodenia jednej dlaždice ju jednoducho vymeníte za novú, bez nutnosti meniť celý koberec.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

 

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!