👋 Vitajte na našom novom webe

Zuzana Brunner

 „Od začiatku vnímam, že interiér nie je iba o nábytku. To gro, čo mu dodá teplo a jedinečnosť sú textílie, tapety, vzory, štruktúry, farby a doplnky.“

Zuzana Brunner je majiteľkou významného interiérového štúdia Ambiente Design, ktoré je jej srdcovkou a v októbri 2024 oslávilo 25 rokov pôsobenia na trhu. Svoju vášeň pre textílie, záľubu v šití a túžbu kreatívne dotvárať domovy priateľom a blízkym pretvorila na úspešný biznis. Z priateľov sa stávali klienti a firemné portfólio rástlo.

Z malého showroomu, ktoré pani Brunner otvárala koncom 90. rokov v Prievidzi, sa časom stalo renomované interiérové štúdio so sídlom v Dome nábytku Atrium v Bratislave. Dnes má vlastný tím profesionálnych dizajnérov a odborníkov, s ktorými poskytujú širokú škálu služieb v oblasti interiérového dizajnu. Už sa nezameriava výhradne na textílie a tapety, ale aj na predaj luxusného nábytku, doplnkov a realizáciu celých interiérov.

Na svojom konte má mnoho náročných, bytových aj nebytových realizácií, so širokým portfóliom prestížnych klientov. Pravidelné vzdelávanie v oblasti interiérového dizajnu a navštevovanie svetových výstav a veľtrhov jej umožňuje držať tempo s rýchlo sa meniacimi trendami v tomto odbore.

CEO

Kto je
Zuzana Brunner?

Forbes

Napísali o nás

O pani Zuzane Brunner nedávno napísal článok aj prestížny magazín Forbes. Prečítajte si o jej ceste k úspechu, ktorú začala budovať pred viac ako 25 rokmi.

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!