👋 Vitajte na našom novom webe

Detská tapeta vliesová Casadeco s detskými kvetinovými vzormi
Produkty
Tapety do detskej izby

Tapety do detskej izby

Doprajte deťom originálny priestor. Vymeňte fádne jednofarebné maľovky za atraktívne detské tapety, ktoré nesú širokú paletu vzorov vhodných práve pre detský svet.

Vytvorte raj pre vaše deti

Atraktívne tapety do detskej izby sa vyznačujú odolnosťou, širokou paletou farieb a nádhernými vzormi vhodnými pre detský svet. Okrem rozprávkových motívov sa v ponuke nachádzajú aj tapety s geometrickými vzormi ako pruhy, kocky či bodky. Sú vhodné aj pre staršie deti a opticky sa dokážu pohrať s rozmerom priestoru.

Umývateľné

Ideálne je vybrať si tapety s umývateľným povrchom. Najlepšie sú vinylové tapety, ktoré sú veľmi odolné a umývateľné.

Rôzne motívy a vzory

Pri detských tapetách nemusí ísť vždy len o rozprávkové motívy. Pre tínedžera môžete zvoliť napríklad nadčasové geometrické vzory.

Cenová dostupnosť

S detskými motívmi stretávame najmä pri papierových tapetách. Sú cenovo dostupné, preto nie je problém tapety aj niekoľkokrát vymeniť počas dospievania dieťaťa.

Obľúbené značky a katalógy

Vyberte si z ponuky našich top dodávateľov. Objavte jedinečné kolekcie tapiet do detskej izby, ktoré vás chytia za srdce a dodajú vášmu priestoru unikátnu atmosféru.

beams-white

Máte záujem? Rezervujte si s nami osobné stretnutie!

Naši spokojní klienti

Spolupráca

Veľkoobchodné cenníky

Už ste sa registrovali?

Už ste nás požiadali o prístup? Použite heslo, ktoré sme vám odoslali na e-mail pre prístup k cenníkom na odkaze nižšie:

Požiadajte o prístup!